فدراسیون ,عالمیان ,نوشاد ,شرایط ,تنیس ,بازیکن ,نوشاد عالمیان ,فدراسیون تنیس ,شرایط آرمانی ,نداشته باشد، ,فدراسیون باید

عضو کمیته فنی فدراسیون تنیس روی میز گفت: نوشاد عالمیان حتی اگر در شرایط آرمانی هم نباشد، باز هم نمی‌توان از کنار نام او به سادگی عبور کرد.

 

احمد جعفری‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره علت غیبتش در جلسه روز سه‌شنبه گذشته کمیته فنی فدراسیون تنیس روی میز اظهار داشت: جلسات قبلی کمیته فنی همیشه اطلاع‌رسانی می‌شد اما این بار چنین اتفاقی نیفتاد و به من خبر ندادند، البته به دلیل بدهی‌هایی که فدراسیون از گذشته به من بابت ایاب و ذهاب دارد، دیگر نمی‌توانم با حضورم در تهران بر میزان این بدهی‌ها اضافه کنم و فدراسیون باید بلیت این سفر را فراهم کند.

وی درباره تصمیم اتخاذ شده در این جلسه مبنی بر رقابت نوشاد عالمیان با نفرات چهارم و پنجم انتخابی یعنی اخلاق‌پسند و لطف‌الله‌نسبی گفت: به نظرم نوشاد حتی اگر در شرایط آرمانی نباشد و به لحاظ روحی و روانی شرایط آمادگی را نداشته باشد، به عنوان یکی از دو بازیکن برتر ایران جزو بهترین‌ها خواهد بود و نمی‌توان به سادگی از کنار نام بازیکنی همچون او عبور کرد.

عضو کمیته فنی فدراسیون تنیس روی میز عنوان کرد: بازیکن که نباید همیشه روی فُرم باشد. به هر حال برای هر کسی پیش می‌آید که از شرایط مطلوب جسمی و روحی برخوردار نباشد. در چنین شرایطی فدراسیون باید ضمن آسیب‌شناسی و بررسی تمام مسائل، کمک کند. نوشاد عالمیان رنکینگ بالایی بین پینگ‌پنگ‌بازان کشورمان دارد و حتی اگر شرایط آرمانی نداشته باشد، باز هم به درد تیم ایران می‌خورد.

جعفری‌پور در خصوص انصراف عالمیان و اخلاق پسند از حضور در مسابقه انتخابی جدید گفت: من با اینگونه برخوردها موافق نیستم و به نظرم بازیکن نباید برای تیم ملی تصمیم بگیرد و بازیکن سالاری حاکم شود. ممکن است که برخی تصمیم‌ها عجولانه و غیر منطقی باشد اما باید منطقی با آن برخورد کرد و به دنبال راه حل بود.

سرمربی پیشین تیم ملی در پایان خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم باید تصمیمی گرفته شود که در راستای منافع تنیس روی میز کشور باشد و به پیشرفت این ورزش کمک کند.

منبع اصلی مطلب : طرفداری از نوشاد عالمیان
برچسب ها : فدراسیون ,عالمیان ,نوشاد ,شرایط ,تنیس ,بازیکن ,نوشاد عالمیان ,فدراسیون تنیس ,شرایط آرمانی ,نداشته باشد، ,فدراسیون باید
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : جعفری‌پور: نمی‌توان به سادگی از نام نوشاد عالمیان عبور کرد