برابر ,هفته ,برتری ,پتروشیمی ,نوشاد ,افشین ,دانشگاه آزاد ,اتفاقات جالب ,هوایی خاتم ,خاتم الانبیا ,پدافند هوایی

 

به گزارش ایرنا، درنخستین دیدار این هفته تیم با تجربه دانشگاه آزاد در آکادمی ملی پینگ پنگ تیم نه چندان مطرح آینده سازان را با نتیجه 6 برصفر شکست داد.
حمید صابری هدایت تیم دانشگاه آزاد را برعهده دارد این تیم یکی از تیم های مدعی قهرمانی در لیگ برتر تنیس روی میز است.
از سوی دیگر مجید احتشام زاده یکی از پیشکسوتان و قهرمانان ملی این رشته نیز به عنوان سرمربی هدایت تیم جوان و کم تجربه آینده سازان را عهده دار است.
در دیگر دیدار این هفته تیم پدافند هوایی خاتم الانبیا میزبان تیم شهرداری تبریز بود و این تیم را دریک دیدار سنگین با نتیجه 6 بر 4 درحالی شکست داد که تیم شهرداری تبریز از دو بازیکن چینی درترکیب خود استفاده می کرد.
نوشاد عالمیان،پوریاعمرانی، آرمان حاجی ئی و محسن خطیون بازیکنان درتیم پدافند هوایی خاتم الانبیا بوده و برای این تیم بازی کردند.
درسومین و آخرین دیدار هفته دوم لیگ برتر تنیس روی میز تیم پتروشیمی بندرامام برابر تیم پالایش نفت آبادان قرار گرفت و برابر این تیم با نتیجه تساوی 5 بر 5 متوقف شد.
نیما عالمیان، افشین نوروزی، عارف احمدی فر و مهران احدی که همگی از بازیکنان ملی پوش جدید و قدیم تیم ملی هستند امروز برای تیم پتروشیمی بندرامام به میدان رفتند اما روز خوبی را تجربه نکردند.
** شکست نیما عالمیان نفر اول رقابت های انتخابی تیم ملی مقابل سجاد حسینی جوان از اتفاقات جالب هفته دوم بود.
همچنین برتری مهرشاد پوده برابر مهران احدی بازیکن با اخلاق، کهنه کارو ملی پوش سابق تیم ملی تنیس روی میز ایران ازدیگر اتفاقات جالب دیدارهای امروز بود.
* *آمادگی بالای نوشادعالمیان و افشین نوروزی و برتری آن ها برابر رقبای شان از دیگر اتفاقات جالب امروز بود.
نوشاد عالمیان که دراین فصل در تیم پدافند هوایی خاتم الانبیا عضویت داشته و به تازگی از بند مصدومیت رها شده است امروز سه مرتبه برای تیمش بازی کرد و درهرسه دیدار برنده شد.
افشین نوروزی دیگر ملی پوش کشورمان و نفر دوم رقابت های انتخابی تیم ملی نیز دومرتبه برای تیم پتروشیمی بندر امام به میدان رفت و درهر دو بار با برتری رقبای خود را پشت سر گذاشت.

منبع اصلی مطلب : طرفداری از نوشاد عالمیان
برچسب ها : برابر ,هفته ,برتری ,پتروشیمی ,نوشاد ,افشین ,دانشگاه آزاد ,اتفاقات جالب ,هوایی خاتم ,خاتم الانبیا ,پدافند هوایی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : برتری تیم های دانشگاه آزاد ویاران نوشاد برابر رقبا