هفته ,گذشته ,پتروشیمی ,آبادان ,آزاد ,امتیاز ,دانشگاه آزاد ,پدافند هوایی ,آینده سازان ,پتروشیمی بندرامام

هفته سوم از لیگ برتر بزرگسالان باشگاههای کشور فردا با انجام سه دیدار در شهرهای ماهشهر ، تبریز و آبادان برگزار می شود .

 

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، در این دیدارها و در حساس ترین مسابقه هفته در سالن اندیشه شهرک بعثت ماهشهر ، پتروشیمی بندرامام نایب قهرمان فصل پیش میزبان دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان سال گذشته است . این دو تیم که امسال برخی بازیکنان خود را از فصل گذشته جابجا کرده اند برای کسب صدر جدول به مصاف هم می روند . افشین نوروزی ، نیما عالمیان و میعاد لطفی که سال گذشته در تیم دانشگاه آزاد بودند امسال راهی پتروشیمی شدند و محمدرضا اخلاق پسند ، محمد فرقدانی و میدیا لطف الله نسبی که سال گذشته در تیم پتروشیمی بودند در فصل جدید به عضویت دانشگاه آزاد درآمدند . این دو تیم ، تیم های بدون باخت لیگ برتر هستند .

 

در دیگر دیدار این هفته تیم رعد پدافند هوایی در آبادان میهمان نفت آبادان است . در هفته گذشته نفت آبادان موفق شد پتروشیمی را 5 بر 5 متوقف کند و رعد پدافند هوایی نیز شهرداری را مغلوب کرده است .

 

در آخرین دیدار این هفته در تبریز شهرداری این شهر پذیرای تیم آینده سازان فدراسیون خواهد بود .

 

تا پایان هفته دوم پتروشیمی بندرامام با 4 امتیاز در صدر است و دانشگاه آزاد با یک بازی کمتر ، رعد پدافند هوایی و آینده سازان هر کدام با 3 امتیاز در رده های بعدی را در اختیار دارند . تیم های نفت آبادان با یک امتیاز و شهرداری تبریز بدون امتیاز در رده های پنجم و ششم قرار دارند . 

www.ttclub.ir  منبع

منبع اصلی مطلب : طرفداری از نوشاد عالمیان
برچسب ها : هفته ,گذشته ,پتروشیمی ,آبادان ,آزاد ,امتیاز ,دانشگاه آزاد ,پدافند هوایی ,آینده سازان ,پتروشیمی بندرامام
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : هفته سوم لیگ برتر / جدال قهرمان و نایب فصل پیش در ماهشهر / جابجای بازیکنان دو تیم